Reklamné polepy

Reklamné polepy interiérov

Chcete osloviť zákazníka a propagovať svoje výrobky či služby bez toho, aby ste investovali do nákladnej reklamy v printových médiách? Potrebujete, ako sa hovorí, veľa muziky za málo peňazí?

V tom prípade sú reklamné polepy pre vás najefektívnejším riešením. Môžu byť umiestnené v priestoroch vašej firmy, predajne alebo na aute. V každom prípade bude reklamný polep budovať povedomie o vašej firme, produkte, službách, zaujme širokú verejnosť.

Osloví nových zákazníkov a existujúcim budete stále "na očiach". Ak využijete služby nášho grafika a spoločne vytvoríme vtipný a kreatívny reklamný polep, znásobíme jeho potenciál.

Reklamný polep nemusí mať len komerčný charakter. Dokážeme vytvoriť polep, ktorý skrášli napríklad auto či obchodný priestor a stane sa príjemným estetickým doplnkom.

Poskytujeme komplexné služby: od návrhu, cez grafické spracovanie, až po samotnú realizáciu. A keďže nemáme strach z výšok, sme schopní umiestniť reklamný polep, tabuľu alebo plachtu aj na nedostupné miesta.

Používame kvalitné fólie značiek Grafitack, Orafol, Hexis, Avery, ktoré sú zárukou, že reklamný polep sa neodlepí, nestratí farbu a odolá UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Ich využitie je rôznorodé, od krátkodobých polepov až po dlhodobé, reflexné fólie, bezpečnostné fólie, okenné či protislnečné fólie.

Záruka je, ako u každej dobrej firmy, samozrejmosťou.

Polepy interiérov

Reklamné polepy áut

Využite potenciál firemných automobilov naplno, ponúkajú efektívny reklamný priestor na propagáciu vašich produktov. Výhodou sú nízke náklady a schopnosť osloviť a zaujať veľké množstvo nových zákazníkov. Veľmi obľúbené sú aj estetické polepy, kedy vaše auto získa šmrnc, za ktorým sa každý obzrie.

Reklamné polepy výkladov predajní a obchodných priestorov

Odlíšte svoju firmu či predajňu od konkurencie. Umožnite zákazníkom, aby vás ľahšie našli a prilákajte nových. Reklamu s lepším pomerom náklady/efektívnosť nenájdete.

Reklamné plachty

Cenovo dostupnejšie ako reklamné tabule, sú reklamné plachty. Vďaka kovovému krúžkovaniu bude ich inštalácia hračkou a s montážou na nedostupných miestach si tiež nemusíte robiť starosti. Ubezpečujeme vás, že naše reklamné plachty na slnku ľahko nevyblednú. Používame kvalitnú digitálnu tlač, ktorá je odolná voči UV žiareniu.

Reklamné tabule

Sú miesta, kde tabuľa predstavuje najlepšiu formu reklamy, či už je jej charakter informačný, alebo reklamný. Chcete, aby bola reklamná tabuľa viditeľná aj v noci? Žiadny problém, zabezpečíme reflexnú fóliu, alebo ju osvetlíme. A nakoľko je vaša reklamná tabuľa aj našou reklamou, chceme, aby dlho vydržala, takže ju zalaminujeme.

Toto je naša práca

Prečo reklamné polepy od nás

MÁME RIEŠENIA
Vždy odporučíme najlepšie riešenie a zohľadníme vaše požiadavky.
ŠETRÍME VÁŠ ČAS
Svoju prácu tomu prispôsobíme času, ktorý vám najviac vyhovuje.
ZÁRUKA
Nájdete nás na tom istom tel. čísle a tej istej adrese aj po uhradení faktúry.
NÁPADY
Máme viac nápadov na skvelé reklamné polepy ako si viete predstaviť.

Poďme na to

Pripravíme vám nezáväznú ponuku

Stačí nám napísať správu alebe zatelefonovať na číslo 0908 822 284. Ideálne v pondelok až piatok od 8.00 do 17.00 h.
Tešíme sa na vás.

logo Wernam

Polepíme všetko, na čo siahneme. V profesionálnej kvalite, dohodnutom termíne a cene, ktorú uvítate.

Kontakt

WERNAM, s.r.o.

ANámestie Ľudovita Štúra 31/4451
974 05 Banská Bystrica

M+421 905 755 083

Ochrana osobných údajov