Dizajnové polepy

Dizajnové polepy

Chcete osloviť zákazníka a propagovať svoje výrobky či služby bez toho, aby ste investovali do nákladnej reklamy v printových médiách? Potrebujete, ako sa hovorí, veľa muziky za málo peňazí?

V tom prípade sú reklamné polepy pre vás najefektívnejším riešením. Môžu byť umiestnené v priestoroch vašej firmy, predajne alebo na aute. V každom prípade bude reklamný polep budovať povedomie o vašej firme, produkte, službách, zaujme širokú verejnosť.

Osloví nových zákazníkov a existujúcim budete stále "na očiach". Ak využijete služby nášho grafika a spoločne vytvoríme vtipný a kreatívny reklamný polep, znásobíme jeho potenciál.

Reklamný polep nemusí mať len komerčný charakter. Dokážeme vytvoriť polep, ktorý skrášli napríklad auto či obchodný priestor a stane sa príjemným estetickým doplnkom.

Poskytujeme komplexné služby: od návrhu, cez grafické spracovanie, až po samotnú realizáciu. A keďže nemáme strach z výšok, sme schopní umiestniť reklamný polep, tabuľu alebo plachtu aj na nedostupné miesta.

Používame kvalitné fólie značiek Grafitack, Orafol, Hexis, Avery, ktoré sú zárukou, že reklamný polep sa neodlepí, nestratí farbu a odolá UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Ich využitie je rôznorodé, od krátkodobých polepov až po dlhodobé, reflexné fólie, bezpečnostné fólie, okenné či protislnečné fólie.

Záruka je, ako u každej dobrej firmy, samozrejmosťou.

Dizajnové polepy

Toto je naša práca

Poďme na to

Pripravíme vám nezáväznú ponuku

Stačí nám napísať správu alebe zatelefonovať na číslo 0908 822 284. Ideálne v pondelok až piatok od 8.00 do 17.00 h.
Tešíme sa na vás.

logo Wernam

Polepíme všetko, na čo siahneme. V profesionálnej kvalite, dohodnutom termíne a cene, ktorú uvítate.

Kontakt

WERNAM, s.r.o.

ANámestie Ľudovita Štúra 31/4451
974 05 Banská Bystrica

M+421 905 755 083

Ochrana osobných údajov