Blogujeme

Potrebujete poradiť s reklamným polepom?

Je vhodné robiť reklamný polep v zime?
Nebojte sa polepov v zime, máme na to vykurovanú garaž, kde vám auto pripravíme a s použitím kvalitnej fólie nalepíme, aby ste zviditelnili svoju firmu, produkt, alebo čokoľvek čo chcete aby všetci videli.

Ako pripraviť akúkoľvek plochu na polep?
Tak napríklad auto – dôkladne ho umyjeme (bez voskovania) a miesta, kam budeme lepiť fóliu, dôkladne odmastíme, takisto pri polepe výkladnej skrine, túto dôkladne umyjeme a odmastíme (všetko robíme pri ideálnych „plusových“ teplotách).

Keď už máme povrch pripravený, oddelíme lepiacu časť nálepky a priložíme na príslušné miesto na aute (či inej lepenej ploche). Postupným stieraním pritláčame na povrch a následne strhneme prenášaciu fóliu. Tí, ktorí sa obávajú, že v nálepke zostanú „bublinky“, môžu pri lepení potrieť lepenú plochu roztokom (jarová voda a pod.).

Ako odstrániť polep?
Umyjeme (navlhčíme) príslušné miesto, z ktorého chceme odstrániť polep a s nasadením veľkej trpezlivosti pomaaaaalyyyyyy odstraňujeme polep (niekedy treba použiť aj fén), ak po odlepení zostanú na aute (výklade) kúsky lepidla, handričkou ho jemne čistíme až do úplného odstránenia.

Samozrejme, nezaručujeme, že sa Vám to podarí na prvýkrát, v tom prípade to nechajte na nás, my už s tým máme skúsenosti :)

Najnovšie články

logo Wernam

Polepíme všetko, na čo siahneme. V profesionálnej kvalite, dohodnutom termíne a cene, ktorú uvítate.

Kontakt

WERNAM, s.r.o.

ANámestie Ľudovita Štúra 31/4451
974 05 Banská Bystrica

M+421 905 755 083

Ochrana osobných údajov